Як з допомогою iPhone побачити ризик свого падіння при ходінні

Функція стійкості при ходьбі перетворює iPhone на трекер постави. Смартфон вимірює, наскільки швидко користувач ходить, як рухаєте ногами і наскільки «симетричним» є рух

Додаток Health в iPhone призначений для відстеження параметрів здоров’я – сон, рівень кардіо. Нещодавно програма навчилася також аналізувати ходіння та передбачати ризики падіння.

Функція стійкості при ходьбі перетворює iPhone на трекер постави. Смартфон вимірює, наскільки швидко користувач ходить, як рухаєте ногами і наскільки «симетричним» є рух. Іншими словами, чи одна з ніг слабкіша за іншу. Потім додаток використовує ці дані, щоб передбачити, чи може користувач впасти найближчим часом.

Для роботи нової функції необхідно мати не нижче iPhone 8 та операційну систему iOS 15

Щоб увімкнути сповіщення про стійкість при ходьбі в програмі Health виконайте такі дії:

  1. Відкрийте програму «Здоров’я» на своєму iPhone і переконайтеся, що внизу вибрано «Резюме».
  2. Прокрутіть униз до розділу «Отримати більше від здоров’я» і знайдіть поле «Повідомлення про стійкість при ходьбі», а потім торкніться «Налаштувати».
  3. Перегляньте сторінки, що з’являться, щоб підтвердити свій вік, вагу та зріст. Це вплине на те, як iPhone оцінить ходіння.
  4. Коли запитають, увімкніть сповіщення.

Тепер при ходінні з iPhone в кишені або біля пояса, він фіксуватиме, наскільки добре ви рухаєтеся. Телефон дасть одну з трьох оцінок: OK (стійкість хороша і типова), Низька та Дуже Низька (ви нестабільні та ризикуєте впасти).

Кожні сім днів iPhone оновлюватиме оцінку. Якщо ви отримаєте низьку або дуже низьку оцінку, він попередить сповіщенням і дасть поради, як покращити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я