П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Телефони почали використовувати для дистанційних сеансів екзорцизму

На цьому тижні 200 священиків із 51 країни проходять курси підвищення кваліфікації з екзорцизму, й одним із їхніх інструментів став звичайний мобільник. Послуга вигнання бісів стає дедалі популярнішою серед римо-католиків, і церковні посадовці кажуть, що без мобільних технологій, які дозволяють працювати в дистанційному режимі, було б складно.Отець Беніньо Паліла з Палермо у лютому сказав в інтерв’ю на радіо Ватикану, що за останні два з половиною роки він виконав 50 процедур екзорцизму

Хоча офіційних цифр щодо популярності цієї послуги немає, представники католицької церкви кажуть, що кількість бажаючих зростає. «Кількість процедур екзорцизму однозначно збільшилася за останні роки, як і запитів на їхнє проведення, – говорить організатор курсів Джузеппе Феррарі. – Курси допомагають, оскільки готують священиків-екзорцистів до повної оцінки ситуації».

Отець Беніньо Паліла з Палермо у лютому сказав в інтерв’ю на радіо Ватикану, що за останні два з половиною роки він виконав 50 процедур екзорцизму. Також лише в одній Італії за останнє десятиліття цю процедуру бажали пройти півмільйона людей. При цьому офіційно в країні працює лише 300 священиків-екзорцистів.

Кардинал Ернест Сімоні з Албанії виявив великий інтерес до використання смартфонів при проведенні процедури екзорцизму. «Вони дзвонять мені, ми розмовляємо і таким чином це робимо, – розповідає 89-річний Сімоні в інтерв’ю Reuters. – Я роблю це чотири-п’ять разів на день». За його словами, він по телефону читає молитви так, ніби робить це, зустрічаючись з людиною особисто.

У збільшенні кількості нападів бісів церковники частково звинувачують інтернет і телебачення. «Я думаю, що це частково через інтернет, який робить сатанізм таким доступним, – говорить священик Ентоні Барратт. – Фільми та телепрограми також є одним із чинників».

Самі курси проходять в папському університеті «Цариця апостолів» (Regina Apostolorum) у Римі. В 2005 році в ньому запровадили учбовий курс «Теорія та практика вигнання диявола». У двомісячний курс входить, крім теоретичних та практичних занять із вигнання диявола, вивчення сатанізму та молитов визволення від пут Антихриста.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися