Середа, 17 Липня, 2024

Telegram показуватиме місцезнаходження користувачів

На початку місяця з’явилися новини про те, що Telegram тестує на закритому мессенджері для iOS чати з підтримкою геолокації. Тепер ж повідомляється, що функція знаходиться на фінальному етапі перевірки, і незабаром проапдейтити месенджер зможуть усі користувачі Telegram.

Функція передбачає 2 можливості:

  • можна писати людям, які знаходяться поблизу. Для цього користувачеві необхідно перейти в розділ геочату, де учасники можуть бачити місце розташування одне одного;
  • можна підключатися до локальних груп, прив’язаних до певного місця перебування. Така група буде доступна користувачам на відстані до декількох кілометрів.

Щоб група потрапила в список геочатів, адміністратор повинен у налаштуваннях встановити точне місце розташування, і всі, хто поруч, зможуть підключатися до цієї групи.

За звичайними користувачами зберегли анонімність, оскільки геолокація не буде доступна широкому загалу. Як уже говорилося вище, щоб показати своє місце розташування і побачити місце розташування інших людей, потрібно перейти в розділ геочатів. У звичайному режимі все залишиться, як і раніше.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися