Telegram стало неможливо завантажити на iPhone та iPad

Точно невідомо, за який саме контент Apple видалила клієнти Telegram. Однак відомо, що додаток цього месенджера порушував посібник з розробки програм для iOS

UPD. Apple знову повернула Telegram до App Store.

Популярний засіб для спілкування Telegram стало неможливо завантажити на гаджети під управлінням операційної системи iOS. Apple видалила його клієнти з магазину App Store, пояснивши свої дії тим, що месенджер надає неприйнятний контент. Розробник цього сервісу Павло Дуров сподівається, що це тимчасова незручність.Точно невідомо, за який саме контент Apple видалила клієнти Telegram. Однак відомо, що додаток цього месенджера порушував посібник з розробки програм для iOS. Він встановлює, що кожна утиліта повинна мати фільтри та механізми для виявлення та звітування про спірний контент. Програми також повинні мати засоби для блокування користувачів, які завантажили неприйнятні матеріали.

З App Store зник не лише офіційний клієнт Telegram, а і його альтернативна версія Telegram X. Павло Дуров говорить, що додаток повернеться в магазин після того, як в ньому з’являться необхідні інструменти захисту.