Четвер, 25 Липня, 2024

Максимальний оптичний зум лише 4х. Подробиці про 100-кратний зум Samsung Galaxy S20 Ultra

Представлений нещодавно флагман Samsung Galaxy S20 Ultra сколихнув мобільну індустрію небаченою фотоможливістю. Він запропонував робити фотографії зі 100-кратним зумом. Якщо поглянути на фотоапарати з таким зумом, то в них буде довжелезний об’єктив через обмеження фізики. Як інженерам Samsung вдалося це обійти? Розповіли в iFixit після розбирання смартфона на деталі.

У Samsung Galaxy S20 Ultra використовуються унікальні технології. Об’єктив 100x Space Zoom володіє просунутою оптичною стабілізацією та працює у форматі перископа. Лінза паралельно екрану, а не перпендикулярно йому, як в інших телефонах.

Використання перископної технології дозволило отримати реальний 4-кратний оптичний зум при невеликих габаритах. Збільшення до 30 разів досягається так званим кропом – використовується лише частина корисної площі сенсора. Збільшення до 100 разів стало можливим також з використанням різноманітних програмних хитрощів.

Окрім цього, об’єктив, що має 108 мегапікселів, використовує новий матеріал. Він поліпшує відокремлення пікселів один від одного для зменшення оптичних втрат та віддзеркалень світла.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися