Як упевнитися, що 3G – це швидко?

Перегляд потокового відео у високій якості, прослуховування інтернет-радіо, онлайн-ігри, доступ до web-сторінок на максимально можливій швидкості – усе це звичні для інтернет-користувачів речі, якими тепер можна насолоджуватися і на своєму смартфоні чи планшеті завдяки 3G. Абоненти «МТС Україна» зможуть самостійно переконатися в цьому завдяки безплатному доступу до «важкого» контенту. Ці 3G-матеріали вони знайдуть на новому сайті, який запустив оператор.

«Важкий» контент розміщений на порталі 3g.mts.ua в п’яти тематичних розділах.

  • «Онлайн ТБ» надає можливість стежити за останніми новинами за допомогою телеканалу новин «24».
  • «Музика» пропонує прослухати музичні композиції популярних виконавців.
  • «Відео», де можна переглянути музичні кліпи, трейлери, футбольні відеоролики.
  • «Ігри» дозволяють грати в онлайн-ігри, доступні на порталі Play MTS.
  • «Радіо», де можна слухати музику та новини на радіо «24».

Для того щоб скористатися контентом, достатньо зайти на сайт 3G.MTS.UA і, вибравши регіон, у якому ви перебуваєте, натиснути на банер «Протестуй швидкість 3G». Додаткова плата за контент не стягується. Інтернет-трафік тарифікується відповідно до чинних тарифів абонента.

Власна 3G-мережа МТС розвиває швидкість до 42 МБ/с та доступна в Міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни), а також у торговельно-розважальних центрах Ocean Plaza та SkyMall. Нею також можна скористатися в метро Харкова. Найближчим часом оператор планує запустити більше 50 внутрішніх 3G-мереж у Києві та 200 об’єктів у найбільших містах України.

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я