Середа, 22 Травня, 2024

Телевізор LG StanbyME працює без розетки

Компанія LG представила телевізор, якому не потрібна розетка для роботи. Південнокорейські інженери не винайшли технологію бездротової передачі електрики на велику дистанцію. Просто в StanbyME вбудований акумулятор.

Завдяки батареї LG StanbyME чимось нагадує гігантський планшет з підставкою. Схожість з планшетом у цього смарт-телевізора збільшує спосіб керування – сенсорне управління і розпізнавання жестів.

Телевізор LG StanbyME оснащений 27-дюймовим екраном з підставкою на колесах і задньою панеллю, обтягнутою бежевою тканиною. Вбудований акумулятор забезпечує автономний перегляд до 3 годин. Завдяки підставці телевізор можна повертати, нахиляти і повертати як по вертикалі, так і по горизонталі.

LG StanbyME можна підключити по бездротовій мережі до інших пристроїв Android і iOS і використовувати NFC за допомогою програми для дзеркального відображення мобільного екрану. Він також має підключення HDMI і USB. Ним можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування, розпізнавання дотиків або жестів.

Хоча його призначення полягає в тому, щоб використовуватися в якості телевізора, пристрій може відображати фотографії, картинки або годинник, коли він не використовується за прямим призначенням.

Девайс публічно представлять на наступній виставці CES 2022, яка пройде у січні. Тоді ж має стати відома його вартість і час появи в продажу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися