Тепер Google відстежує ще й витрати часу

«Корпорація добра» за нашої згоди отримує й обробляє чимало даних, іноді навіть більше, ніж декому того б хотілося. Однак відтепер до цих даних додалася інформація, скільки часу проводить користувач у тому чи іншому місці.

Це може видатися корисним, наприклад, під час планування подорожі новими незнайомими містами, і необхідно спланувати, скільки часу треба відвести на огляд тієї чи іншої пам’ятки. Тепер з вирішенням цього питання може допомогти пошук Google, оскільки компанія почала накопичувати дані про те, скільки часу користувачі проводять у різних місцях. Віднедавна ця інформація відображається в результатах пошукових запитів. Якщо в пошуковому додатку Google знайти якесь місце чи заклад, то крім інформації про його місцезнаходження, час роботи, контактний телефон, фотографій та інших даних відображається також час, протягом якого люди в середньому перебувають у цьому місці.

google_locations_01

Нова функція від Google дозволить не тільки спланувати відпочинок чи подорож, а й допоможе дізнатися, які місця варто відвідати, а на які краще не витрачати свій час. Наприклад, якщо люди в середньому проводять менше півгодини в будь-якому барі, то можна припустити, що його атмосфера не сприяє довгим посиденькам.

Зазначена функція вже працює в усьому світі, однак інформація щодо часу перебування доступна поки що не для всіх місць.

Джерело: androidauthority.com