Субота, 20 Квітня, 2024

Тепер можна поділитися своїм AirTag з іншими людьми

Apple розширила правила використання її трекерів AirTag. Тепер власник такого трекера може поділитися доступом до нього з іншими людьми.

Багато інших мереж Bluetooth-трекерів, зокрема SmartThings і Tile, дозволяють ділитися трекером з іншими обліковими записами. Таким чином, інша особа може бачити його місцезнаходження в будь-який час.

Мережа Apple Find My, яка є основою трекерів AirTag не мала такої функції з моменту їхньої появи в 2021 році.

Однак це змінюється. У дописі в блозі для iOS 17 Apple повідомила: «AirTag можуть використовувати до п’яти інших людей, дозволяючи друзям і родині відстежувати об’єкт у Find My. Кожен у групі зможе бачити місцезнаходження предмета, відтворювати звук і використовувати Precision Finding, щоб допомогти точно визначити місцезнаходження спільного AirTag, коли він знаходиться поблизу. Це також працює з усіма іншими мережевими аксесуарами Find My».

Опція спільного використання трекерів особливо корисна для пар і сімей, щоб швидко знаходити речі одне одного. Це також може бути корисно, якщо ви даруєте щось із Find My друзям і хочете, щоб вони також відстежували це.

Опція ділитися функцією «Знайти мої пристрої» з іншими людьми з’явиться в оновленні iOS 17, яке очікується в кінці цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися