«Політ Валькірій» зі звуком гвинтів увірвався у War Thunder

Нове велике оновлення у War Thunder пройшло під назвою «Політ Валькірій». Апдейт змінив деякі наявні моделі техніки, додав кілька карт і ввів принципово нову бойову одиницю – вертольоти.

Нових «пташок» отримали відразу дві нації – США і СРСР. Першим видали АН-1 «Кобра» і UH-1 «Хьюї», другим – Мі-4АВ і Мі-24 разом із сучасною його модифікацією Мі-35М. У Gaijin Entertainment вважають, що вертольоти можуть принципово змінити формат бою за рахунок польотів на невеликій висоті, врахування рельєфу місцевості, широкого спектра озброєння і деяких інших особливостей.

Техніка відкрита для бета-тесту в боях на високих рівнях. Доступ до закритого тесту отримають власники наборів, придбаних у магазині, або геймери, які виконали особливі квести. У майбутньому планується розширити кількість моделей вертольотів, додати їх іншим націям і повноцінно використовувати в змішаних боях.

«Валькірії» також принесли у War Thunder кілька нових танків: Т-80Б, Batignolles-Chatillon Char 25t, M247 «Сержант Йорк», і карт: «Середземноморський порт» (для морських баталій), «В’єтнам» (для літаків) і «Американська пустеля» (змішані батли).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я