Технології навчилися зав’язувати шнурки

Уже не потрібно нахилятися для зав’язування чи розв’язування шнурків перед спортивним заняттям. Компанія Powerlace показала новинку P-One – це кросівки, які вміють це виконувати самостійно. До того ж для роботи такої системи автоматичного шнурування не використовується електрика, а отже, немає батарейок чи акумуляторів. Самі розробники кажуть, що це перша у світі подібна система.

Представлена Powerlace система функціонує виключно на основі механіки: як тільки п’ятка стопи давить на прихований у конструкції диск, це приводить у дію механізм затягування шнурків. Чим зручніше розміщується нога у кросівку, тим міцніше затягується механізм. Зусилля останнього можна регулювати у P-One за допомогою спеціального замка.

Вартість однієї пари Powerlace P-One для тих, хто встиг потрапити в число перших покупців, складе $155. Інші ж зможуть придбати кросівки вже за $173.

Ідея кросівок, які самостійно зав’язують шнурки, відома вже декілька десятиліть завдяки фільму «Назад у майбутнє» Роберта Земекіса. Її дія відбувається у 2015 році, і деякі показані в картині технології створили в реальності. Наприклад, компанія Hendo Hover презентувала прототип дошки, яка літає в повітрі. А ось фірма Nike, яка за фільмом виготовляла незвичні кросівки, поки не представила подібних моделей, однак обіцяє випустити їх наступного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я