Українська гра допоможе засинати малюкам

Якщо ваша дитина не може заснути і не реагує навіть на колискові, можна спробувати інший підхід. Наприклад, дати зіграти в «Хату мишеняти». Цей додаток для iPad – інтерактивна казка для дітей від 2 до 6 років, яка, за задумом авторів, допоможе їм заснути.

Розробила гру українська студія Kidappers, відома за ще однією популярною казкою-додатком «Син сонця та варан-чаклун», яка вчить дітей добру. Цієї якості, до речі, не позбавлена і «Хата мишеняти».

Сюжет гри дуже простий: маленька мишка лягає спати, але довго не може заснути. Вона починає роздумувати, чи не забула зробити щось важливе. Ці справи і є завданнями, які має виконати малюк. Вони показуються у вигляді картинок на дошці, що висить поруч з ліжком мишеняти.

Завдання дуже прості й кумедні. Але потребують уваги, тож малюк, концентруючись, швидше захоче спати. Наприклад, треба порахувати ягняток на симпатичній галявині. Рахувати їх треба, просто клікаючи на них. Тоді ягнята починають робити щось кумедне, а потім зникають. До кожного завдання йде коротенький аудіовступ, а саме озвучування, до речі, виконано дуже якісно.

Також є завдання на логіку. В одному з них мишка забула вставити у свої кеди випрані шнурки. Це треба зробити для п’яти пар взуття, добираючи їх за кольором та фактурою.

Усі завдання складаються в оповідання. Після виконання трьох початкових відкривається четверте, в якому мишка згадала, що зламала велосипед свого друга, і тому її мучить совість. До виконання перших трьох завдань воно недоступне. У ньому ж, як і в одному з попередніх, наголос робиться на увазі малюка – треба шукати деталі заглядаючи під предмети на екрані.

Поки що в грі доступний один розділ, у якому є чотири завдання. Але, судячи з інтерфейсу додатка, буде ще як мінімум два розділи. Гра знаходиться в магазині iTunes і доступна шістьма мовами: українською, російською, англійською, іспанською, німецькою та китайською. Додаток поки що безплатний, але, скоріш за все, за повну версію необхідно буде платити. Хоча навряд чи ціна буде високою – «Син сонця та варан-чаклун» коштує всього $1,99.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я