Четвер, 29 Лютого, 2024

Технології не роз’єднують, а об’єднують

Один з популярних стереотипів щодо технологій полягає в тому, що вони віддаляють людей один від одного. Але нещодавнє дослідження Tesco показує, що це не так, і сьогодні зі смартфонами та планшетами користувачі відчувають себе ближче один до одного, ніж десятиліття тому.

Близько чверті опитаних дослідниками респондентів погоджуються, що з гаджетами їм стало зручніше спілкуватися з близькими. Майже 27% учасників дослідження регулярно телефонують по відео чи спілкуються в текстовому режимі з друзями, які знаходяться від них на великій відстані. Ще 5% навіть зізналися, що вони телефонували своїм домашнім тваринам.

Люди старшого покоління (від 55 років) віддають перевагу відеодзвінкам – 46% з них користуються Skype або чимось подібним. А ось у соціальних мережах спілкуються молодші користувачі. Близько 52% останніх кажуть, що з доступом до соцмереж вони також відчувають більший зв’язок з рідними. Майже 44% зізналися, що дружать у Facebook зі своїми батьками, а 36% мають у віртуальних друзях також дідусів та бабусь.

Загалом найпопулярнішим технологічним способом залишатися на зв’язку з близькими є соціальні мережі – так відповіли 35% опитаних. Ще 24% пишуть листи електронною поштою, а 11% дзвонять по відео.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися