Про що пишуть 18 грудня

В Уанеті все більше користувачів, але багато грошей вони не приносять
Аудиторія українського інтернету з початку року зросла, за різними оцінками, на 5-10%, або 1-2 млн користувачів. Утім, через економічну кризу, анексію Криму та військові події на сході України бізнес-активність впала, пише Капітал.

Мемристори: час переписувати підручники?
Згідно з не настільки давніми прогнозами для світу інфотехнологій, рік 2014-й повинен був ознаменуватися появою на ринку новаторських пристроїв пам’яті з принципово іншою основою – мемристорною. І хоча прогнози не збулися, розвиток теми мемристорів у будь-якому випадку заслуговує не тільки на увагу, а й на поглиблення досліджень, розповідає 3DNews.ru.

Ігротерапія: таємна краса простого
NetHack – одна з найстаріших комп’ютерних іграшок, яку не просто підтримують розробники, а й яка має активну аудиторію шанувальників. Жодних 3D, жодних звуків, тільки і виключно чистий ASCII у текстовій консолі. Проте іграшка дуже популярна навіть зараз, через майже тридцять років після своєї появи, пише Комп’ютерра.

Бездротова колонка Sven PS-100BL
У лінійку Sven PS на даний час входять три зовсім різні на вигляд пристрої: до мініатюрних стереоколонками Sven PS-36 недавно приєдналася Sven PS-50, виконана у вигляді портативного радіоприймача, а також Sven  PS-100BL, огляд якої зробив ixbt.com.