П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як завантажити недоступну для України програму

Рано чи пізно кожен власник Android стикається з тим, що бажану програму не вдається завантажити з Google Play. Цей магазин дозволяє авторам встановлювати країни, для яких їхні додатки будуть доступними. Ось як обійти обмеження Google Play на регіон завантаження.

Змусити магазин програм «думати», що ви знаходитеся у країні, яку дозволив автор додатка, можна за допомогою Tunnel Bear VPN. Вона також доступна у Google Play. Створіть у ній власний акаунт та підтвердьте його через посилання в електронній пошті.

Після запуску TunnelBear VPN запитає дозвіл на зміну регіону. Потім виберіть бажану країну, в якій можна завантажити потрібну вам програму. Перш ніж повернутися до Google Play для завантаження, у налаштуваннях телефона зупиніть клієнт магазину. Після повторного запуску Google Play вважатиме, що ви вже в іншій країні.

Таким способом можна завантажувати безплатні програми. Якщо ви захочете завантажити платну утиліту, Google заблокує ваш акаунт. Він вважатиме, що його зламали та намагаються незаконно купити програму.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися