Неділя, 21 Квітня, 2024

Технологію зроблять танковою бронею

Танки та інші військові машини повинні витримувати атаку противника, для чого їх оснащують багатьма шарами броні. Остання являє собою спеціальні сорти металу, через який транспорт стає важким та неповоротким. На деякий час посилення броні захищає, проте з’являється нова зброя, яка її долає. В агентстві перспективних досліджень DARPA хочуть вирішити цю проблему кардинально за допомогою технологій.

Організація запустила нову програму військової машини Ground X-Vehicle Technology (GXV-T), мета якої – створити компактні та легкі рішення, які б захищали краще за сучасну броню. У проекті передбачається завдяки цьому зменшити масу транспортних засобів удвічі та на стільки ж зменшити кількість операторів.

Основна ідея, запропонована DARPA, не в тому, щоб витримати ураження ворожою зброєю, а в тому, щоб уникнути розпізнавання противником та його атаки. Саме з таких міркувань нове покоління машин за програмою GXV-T також повинне отримати позадорожні властивості.

Зараз DARPA займається пошуком фірм-партнерів для втілення нової концепції в життя. Воно завершиться у квітні наступного року, а перші прототипи за програмою GXV-T заплановані через 24 місяці після цієї дати.

Фотографії: DARPA

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися