П’ятниця, 19 Липня, 2024

Проектор з картону та телефона

Якщо хочеться подивитися відео в компанії друзів, а під рукою є лише один смартфон, тоді можна зробити з нього проектор. Для цього знадобляться речі, які є майже в кожній квартирі, а сам аксесуар можна виготовити буквально за десять-двадцять хвилин.

Для роботи знадобиться такий набір матеріалів:

  • коробка від взуття;
  • потужна збільшувальна лінза;
  • липка стрічка;
  • гострий ніж;
  • канцелярська скріпка.

Основою проектора буде картонна коробка, в якій необхідно вирізати отвір для встановлення лінзи. Якщо немає циркуля для геометричної точності, тоді скло можна прикласти до картону та просто обвести його.

Після цього закріпіть за допомогою липкої стрічки лінзу так, щоб повз неї не проходило світло. Розмістіть коробку на столі та помістіть у неї телефон. Включіть на ньому якесь відео та рухайте його для налаштування оптимального фокусу. Зафіксуйте смартфон у коробці за допомогою декількох скріпок та липкої стрічки.

Після цього можна закрити коробку та насолоджуватися переглядом. При цьому ті, хто пам’ятає шкільний курс фізики, згадають, що лінза перевертає зображення уверх ногами. Для правильного відображення картинки на стіні потрібно перевернути екран. На iPhone відповідні налаштування знаходяться в розділі з опціями для людей з фізичними проблемами. Для цього зайдіть у «Налаштування-Загальні-Доступність» і ввімкніть там опцію «Допоміжний дотик». Після цього натисніть на біле коло для активації меню, перейдіть на вкладку «Пристрій» та активуйте функцію «Перевернути екран».

На Android правильного положення зображення можна досягти за допомогою сторонніх утиліт, наприклад, Ultimate Rotation Control.

Фото: http://macgyverisms.wonderhowto.com

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися