Вівторок, 25 Червня, 2024

The Black Masses: тисячі зомбі та геймплей у стилі TES 6

Проект Brilliant Game Studios «Чорна меса» отримав новий геймплейний трейлер. На відео показано, як в одній локації одночасно бродить близько ста тисяч зомбі, загальна ж кількість живих мерців у відкритому світі – кілька мільйонів.

У показаному нижче ролику розробники розповіли про новітні графічні технології, з використанням яких розробляється The Black Masses. Так, можна помітити реалістичне освітлення і деталізовані відображення практично кожного предмета. Студія також показала центральну площу міста, переповнену зомбі. На екрані відображається більше 6к створінь, і при цьому система видає 60 fps.

У трейлері «Чорної Меси» оповідач звернув увагу на бойову систему і геймплей. Поки з доступних прийомів три види ударів, блок і спешл скіли. Передбачається, що кількість прийомів буде розширено до виходу гри.

Незважаючи на те, що The Black Masses є RPG з відкритим світом і багато в чому схожа з TES 6, основний акцент розробники зробили не на рольову складову, а на екшн і динамічний геймплей. Вихід гри заплановано на 2019 рік, і реалізована вона буде на ПК.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися