Skyrim Together: у Skyrim тепер можна пограти з друзями

Стартувало закрите тестування масштабного мода для Skyrim – Skyrim Together, завдяки якому в «старенької» з’явиться те, чого довго чекали від Bethesda, – мультиплеєр.

Skyrim Together зараз дозволяє грати разом вісьмом гравцям, і в найближчому майбутньому розробники планують збільшити кількість до 16.

Звичайно, мультиплеєром розпещеного сучасного геймера не здивуєш, але, щоб засунути його в чисто «сингловий» TES 5, автори проробили колосальну роботу. Вони домоглися синхронізації користувачів, додали взаємодію з об’єктами, дозволили геймерам залишати територію, на якій знаходяться інші гравці, і навіть використовувати моди. Тепер у грі з’являться PvP- і PvE-режими.

Закритий бета-тест повинен показати «дірки» в роботі серверів і при пересиланні даних, після виправлення яких мод потрапить у відкриту «бету».

Варто зазначити, що більшість гравців, охочих побігати по Тамріелю в MMO, давно перейшли в TES Online, однак чимало фанатів «старенької» не проти виконати кілька квестів у Skyrim з друзями.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Я просто у захваті , я так довго цього чекав!
    Скоро ми з друзями пограємо!

    Кому я брешу ? В мене немає друзів….

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я