Середа, 17 Липня, 2024

Голоси героїв комп’ютерних ігор будуть страйкувати

Актори, чиїми голосами говорять герої створених у США відеоігор (студії Blizzard Entertainment, Bethesda Game Studios, Electronic Arts?, Epic Games? та багато інших), можуть оголосити страйк. Їхній профсоюз вимагає змінити модель оплати, щоб з кожної копії відраховувався відсоток кожному учаснику проекту, який озвучував будь-якого персонажа. За проведення страйку виступає майже 96% учасників цього союзу.

Якщо ігрові розробники відмовляться прийняти висунуті гільдією акторів умови, це може створити дефіцит працівників у сфері озвучування. Голоси ігрових героїв, наприклад, хочуть отримувати бонусну доплату з кожної копії гри, яка розійдеться тиражем більше 2 млн.

Співробітники, котрі створюють голосовий супровід відеоігор, скаржаться на нелюдські умови, в яких вони опиняються на своєму робочому місці, передає Forbes. Актори кажуть, що часто доводиться по кілька годин без перерви записувати ролики і варіанти різних реплік. Головною вимогою є скорочення кількості сесій звукозапису та їхньої тривалості. Пропонується обмежити одну сесію озвучування двома годинами, а також підвищити оплату за працю.

Крім цього, союз акторів вважає, що відсотки від продажу необхідно виплачувати і за використання відзнятих рухів акторів, які потім використовуються при створенні відеоігор.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися