TP-Link запустив у продаж геймерський роутер Archer C5400X

Роутер також можна використовувати як власну «хмару» завдяки додатку TP-Link FileBank. Обсяг вбудованого флеш-накопичувача складає 16 ГБ, але його можна розширити USB-диском.

TP-Link запропонувала WiFi-роутер для любителів мережевих баталій у комп’ютерних іграх. Модель називається Archer C5400X і має потужний 64-бітний 4-ядерний процесор, підтримку трьох діапазонів Wi-Fi та вісім гігабітних портів Ethernet.

Процесор роутера має тактову частоту 1,8 ГГц і доповнений трьома співпроцесорами та 1 ГБ оперативної пам’яті. Девайс забезпечує до 1000 Мбіт/с на діапазоні 2,4 ГГц та до 2167 Мбіт/с на кожному з двох діапазонів 5 ГГц. Три діапазони Wi-Fi дозволяють розділити радіоканал таким чином, щоб один діапазон Wi-Fi використовувався, наприклад, для ігор, а два інших – для решти завдань.

Роутер також можна використовувати як власну «хмару» завдяки додатку TP-Link FileBank. Обсяг вбудованого флеш-накопичувача складає 16 ГБ, але його можна розширити USB-диском.

Archer C5400X оснащений технологією MU-MIMO, яка дозволяє одночасну роздачу 4 потоків даних, забезпечуючи всім приймаючим пристроям у 4 рази більш високу швидкість порівняно зі звичайним AC-роутером. Функція Airtime Fairness рівномірно розподіляє канал між новими та старими пристроями, не дозволяючи застарілим пристроям знизити швидкість з’єднання. Технологія RangeBoost підсилює прийом сигналу Wi-Fi, дозволяючи як старим, так і новим пристроям підтримувати більш стабільне з’єднання на далекій відстані.

Об’єднавши два порти LAN за допомогою функції агрегування, можна збільшити швидкість підключення вдвічі – від 1 Гбіт/с до 2 Гбіт/с – для пристроїв NAS та ПК з опцією LACP. Окрім цього, девайс має вбудований VPN та OpenVPN-сервери з можливістю створення приватної мережі за протоколом PPTP. Функція VPN Acceleration дозволяє прискорити VPN-з’єднання в 5 разів.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Archer C5400X складає 9999 грн.