Три незвичних світових рекорди від смартфонів

Гарна маркетингова ідея чи нова технологія – ці речі ми спостерігаємо щодня. Але деякі з них настільки виділяються серед собі подібних, що встановлюють світові рекорди із записом до Книги рекордів Гіннеса. Ось три найдивовижніших приклади.

1. Найдовше селфі

Смартфон LG G4 увійшов в історію тим, що з його допомогою зробили цього місяця найдовший селфі-ланцюжок у світі. Організатори акції зібрали в мексиканській столиці Мехіко 2500 людей та дали їм один гаджет. У результаті гаджет зробив 746 селфі за дві години, або одне фото кожні 10 секунд. Це побило попередній рекорд, який встановили Galaxy A3 та A5 з показником у 531 знімок.

2. Найбільша анімована мозаїка

HTC і China Unicom та Sohu IT створили найбільшу у світі анімовану мозаїку, на що їм знадобилося 400 смартфонів HTC One. Вони одночасно відтворювали різні відео та являли собою гігантський дисплей. Рекорд встановили на відкритті китайських ігор на «розумних» пристроях China Smart Device Games у 2013 році.

3. За найбільшу кількість ядер

Сьогодні, в епоху 10-ядерних процесорів у флагманах та 4-ядерних чіпів у бюджетних моделях, досягнення LG Optimus 2X здається дивним. Але в 2011 році поява двоядерного смартфона була настільки суттєвою подією, що першому телефону з таким процесором присудили місце у Книзі рекордів Гіннеса. До речі, прорив стався завдяки чіпові NVIDIA Tegra 2.