Вівторок, 16 Квітня, 2024

Це офіційно: LCD-телевізори не отримають подальшого розвитку

OLED і MicroLED – це майбутнє. За словами інсайдера галузі, який спілкувався з Merck KGaA – одним із основних постачальників рідкокристалічних матеріалів для таких компаній, як Samsung і LG, – часи досліджень і розробок РК-дисплеїв минули. Усі нові гроші на дослідження і розробки витрачаються на самовипромінювальні дисплеї, такі як MicroLED і OLED, а також на технології підсвічування, такі як Mini-LED. Що стосується власне компонентів рідкокристалічного дисплея, вони досягли вершини того, що вони можуть зробити.

Чи означає це, що LED-LCD телевізори зникнуть? Принаймні, не зараз. Як ми бачили на прикладах Vizio, TCL, Samsung, LG і Sony, все ще існує величезний попит на недорогі телевізори LED-LCD, а також монітори LED-LCD. Вони продовжуватимуть вироблятися протягом наступних років — і, ймовірно, продовжуватимуть падати в ціні — просто не очікуйте, що побачите в них багато покращень порівняно з їхніми дорожчими аналогами.

Куди будуть розвиватися телевізори? За словами Боба Рейкса з Display Daily, усі сили кинуті в розробку OLED.

«Я запитав EMD (це американська назва Merck KGaA, яка на сьогоднішній день є домінуючим постачальником РК-матеріалів), що вони роблять, щоб просунути РК-матеріали для дисплеїв на наступний етап. Вони розробляють РК для конфіденційних вікон і антен, але вони сказали нам, що «клієнти не мають бажання» для значного розвитку LCD-матеріалів, — написав Рейкс у нещодавній статті. – Це не мало бути для мене несподіванкою — я багато років говорив про перехід на OLED та інші емісійні дисплеї для преміум-класу (а згодом і основного) ринку дисплеїв. І все-таки, після десятиліть звітів про розробки LCD, знадобилася хвилина, щоб усвідомити їхній кінець».

Що стосується конкретно того, над чим працюють виробники, то це виробництво панелей QD-OLED для використання в високоякісних телевізорах Samsung і Sony. А також розробка панелей PHOLED , які використовують синій фосфоресцентний матеріал, який має довший термін придатності та може бути яскравішим, ніж традиційний органічний матеріал у панелях OLED.

Очікується, що ці розробки втіляться у життя протягом наступних кількох місяців, але може знадобитися більше часу, перш ніж вони почнуть з’являтися в наступних OLED-телевізорах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися