Середа, 22 Травня, 2024

Як на iPhone перевірити, які програми використовують мобільні дані і заблокувати їм доступ

Додаткам у вашому смартфоні байдуже на те, скільки трафіку вони «з’їдають». Проте яким би безлімітним не називався ваш тарифний план, в умовах його використання є обмеження по обсягу трафіку. Ситуація може бути складнішою в тарифах з невеликим обсягом трафіку загалом. Якщо вам не вистачає пакетного обсягу трафіку або ви досягаєте встановлених лімітів на «безлімітних» тарифах – можна заблокувати непотрібним або найбільш спраглим до інтернету додаткам доступ. Власникам iPhone потрібно лише дотримуватися перерахованих нижче кроків.

Як побачити використання мобільного трафіку додатками та блокувати їх на iOS:

  • Відкрийте додаток “Налаштування” на своєму iPhone.
  • Увійдіть в розділ “Мобільна мережа”.
  • Прокрутіть вниз, щоб переглянути список програм, впорядкованих за використанням даних. Програми, які споживають найбільше даних, будуть відображатися найвище в списку.
  • Торкніться перемикача поряд з назвою програми, щоб заблокувати її доступ до вашої мобільної мережі в майбутньому. Зверніть увагу, що це стосується лише мобільних даних (4G/5G), а не Wi-Fi. На iOS немає прямого способу заблокувати доступ програми до передачі даних через Wi-Fi.
  • Щоб скинути лічильник спожитого додатком трафіку, прокрутіть до самого кінця списку та клацніть “Скинути статистику”. Підтвердьте свій вибір, торкнувшись “Скинути статистику”.

Заблокувавши доступ до даних програми, вона не зможе використовувати ваш мобільний трафіку. Щоб надати дозвіл програмі знову використовувати мобільні дані, ви можете увімкнути перемикач, який ви вимкнули вище.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися