Понеділок, 4 Грудня, 2023

Цукерберг попросив відмовитись від гаджетів Apple

Марк Цукерберг попросив керівництво Facebook відмовитися від Apple-гаджетів і замінити їх аналогами на Android. Офіційно Цукерберг пояснив своє прохання тим, що вважає Андроїд перспективнішою ОС, і саме її використовують у всьому світі. За межами США Android дійсно є найпоширенішою операційною системою.

Однак користувачі в соціальних мережах пов’язують цю подію з виступом Тіма Кука – гендиректора Apple. Нещодавно той дав коментар щодо інциденту, в результаті якого з Facebook викрали інформацію про більш ніж 50 000 000 користувачів.

Коли Кука попросили відповісти, що б він зробив на місці керівництва Facebook, той відповів, що «така ситуація неможлива в принципі, тому що Apple поважає конфіденційність своїх клієнтів і не лізе в їхнє особисте життя ». Цукерберг назвав такий вислів несерйозним і зазначив, що якщо компанія змушує своїх клієнтів більше платити, то це не означає, що вона більше про них піклується.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися