Неділя, 26 Травня, 2024

Вестерос до драконів: HBO знімає приквел «Гри престолів»

Р.Р. Мартін розповів деякі деталі приквела до серіалу «Гра престолів». Спін-оф отримав робочу назву «Довга ніч» і розповість про події, які сталися за кілька тисяч років до феодальних воєн Ланнісетрів і Старків.

Письменник каже, що глядачі побачать зовсім інший Вестерос. Залізного престолу і Королівської гавані ще і в заводі немає, як і династії Таргарієнів. Становлення Валірії тільки почалося. Вибудувати величезну імперію валірійці змогли завдяки драконам, виявленим тільки після Довгої Ночі, тому найімовірніше очікувати в картині Дітей лісу і Перших людей.

HBO вже запустив зйомки тестової серії «Довгої ночі», але про повноцінний серіал мова поки не йде. Перша серія повинна розповісти, як з’явилися Білі ходоки і закінчилася Епоха героїв. Головні ролі зіграють Наомі Уоттс і Джош Уайтхаус. Мартін сподівається, що «новий» світ приверне багатьох фанатів серії і дасть проекту нову повноцінну аудиторію.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися