Вівторок, 25 Червня, 2024

Ця сукня стала причиною появи Google Images

Сервісу пошуку зображень Google Images могло б не існувати, якби не сукня Дженніфер Лопес під час церемонії Grammy Awards 2000. Зелена сукня від Версаче, яка була на ній, справила таке враження, що підштовхнуло програмістів Google розробити зручний сервіс пошуку зображень. Google Images запустили в січні 2001 року, а до цього користувачам доводилося шукати потрібні зображення серед сторінок тексту.

Хоча така історія може здатися неправдою, виконавчий директор Google Ерік Шмідт ще у 2015 році підтвердив, що сукня Джей Ло надихнула на створення Google Images.

«Це вперше стало очевидним після церемонії вручення премії «Греммі» 2000 року, де Дженніфер Лопес одягла зелену сукню, яка привернула увагу світу. На той час це був найпопулярніший пошуковий запит, який ми коли-небудь бачили. Але у нас не було надійного способу надати користувачам саме те, що вони хотіли: Джей Ло в цій сукні. Народився Google Image Search», — сказав Шмідт.

До пошуку зображень Google люди могли здійснювати пошук лише на сторінці тексту, розділеній 10 синіми посиланнями. Це означало, що вони спершу повинні були натиснути ці посилання, перш ніж дізнатися, чи є на сторінці потрібна їм картинка.

Коли Google Images був запущений у липні 2001 року, сайт пропонував доступ до 250 мільйонів зображень. Згідно з Phototutorial, сьогодні в Google Image Search є 136 мільярдів проіндексованих зображень.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися