П’ятниця, 1 Березня, 2024

Турецький дрон-сапер прострілив лазером сталеву пластину з 500 метрів

Турецький дрон Eren, оснащений лазерною зброєю випробували стріляючи по сталевій пластині з дистанцій 500, 300 та 100 метрів. Судячи з відео, дрон прострілив сталь наскрізь. Як пише N+1 з посиланням на повідомляє Anadolu, він призначений для знищення вибухових пристроїв. Після всіх етапів випробувань Ерен стане на озброєння збройних сил Туреччини.

Розробкою бойового лазера сьогодні займається ціла низка компаній, і деякі проекти передбачають його встановлення на безпілотники. Наприклад, американська General Atomics створює безпілотний літальний апарат із протиракетним лазером, а ізраїльські Elbit Systems та Rafael – універсальний бойовий лазерний модуль. Його також можна буде встановлювати на безпілотники.

Дрон-сапер Eren представлений кілька днів тому у Туреччині під час «Днів інформування про державні програми підтримки та заохочення». Його розробляють оборонні компанії Tubitak та Asisguard. Це квадрокоптер із максимальною висотою польоту три тисячі метрів та підвісним лазерним модулем.

Безпілотник знищуватиме вибухові пристрої без залучення саперів. Як дрон визначатиме, що перед ним боєприпаси та міни, а не банки з-під газування, не уточнюється, як і інші подробиці щодо його конструкції.

1 коментар

  1. Отак цікаво працюють інженери ТОМУ що єсть господар в Туреччині! А коли люди валом валять подалі з дому, то значить торбохвати – недоумки зробили владу заробітком та недають працювати …. Н І К О М У. Наука непотрібна, временщики кишені напихають і вся турбота!

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися