Понеділок, 20 Травня, 2024

Twitter створив гру, щоб пояснити свою політику конфіденційності

Twitter оновив свою політику конфіденційності, надавши роз’яснення, як він обробляє ваші дані. Але не всі користувачі захочуть читати нудну юридичну балаканину. Тому у Twitter використали сучасний підхід, перетворивши її на гру.

Соціальна мережа запустила гру Data Dash (https://twitterdatadash.com/), яка має допомогти користувачеві опанувати складніші частини нової політики приватності. По суті, це простий платформер, за допомогою якого ви керуєте даними вашої собаки навколо небажаної реклами, переміщаєтеся серед спам-повідомлень і уникаєте тролів. Пройдіть рівень, і ви дізнаєтеся більше про підхід Twitter і як ви можете контролювати цю роботу в соцмережі.

Data Dash не кидає виклик запеклим геймерам, а механіка трохи груба. Візуально вона виконана в ностальгічному стилі 8-розрядних ретро-приставок.

Хоча гра коротка, проблеми, з якими вона має справу, потенційно серйозні. Тому Data Dash — це більше для новачків та інших людей, які хочуть швидко розібратися в концепціях конфіденційності, перш ніж зануритися в глибини юридичних тонкощів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися