Четвер, 20 Червня, 2024

Як прибрати воду з динаміка iPhone

Коли вода потрапляє у звуковий динамік це призводить до пом’якшення аудіо та приглушення звуку. Деякі гаджети Apple, наприклад, Apple Watch вміє видаляти воду автоматично або вручну. Однак Apple не передбачила вбудованих функцій для виведення води з динаміків iPhone. Втім, осушити динамік iPhone можна за допомогою простої програми від стороннього розробника.

З кінця 2016 року всі моделі iPhone мають захист від води. iPhone 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XR і SE (друге покоління) мають ступінь захисту IP67 з максимальною глибиню до одного метра протягом 30 хвилин. iPhone XS і новіші мають захист класу IP68 з максимальною глибиною до двох, чотирьох або шести метрів протягом до 30 хвилин, залежно від моделі.

Додаток Sonic працює на будь-якому iPhone з iOS 13 і пізнішими, та будь-якому iPad з iPadOS 13 і новіших версій.

Щоб очистити динаміки iPhone, торкніться значка краплі води в центрі екрана після відкриття програми Sonic. Sonic автоматично відтворить тон на потрібній частоті. Збільшіть гучність на iPhone, щоб вібрації були сильнішими. Потім покладіть iPhone на вбираючу тканину динаміком униз.

Залежно від того, скільки води в динаміку, на тканині з’являться невеликі плями від води, які виходять з решіток динаміків.

Знову торкніться значка краплі води, щоб зупинити звуковий сигнал.

Sonic для очищення використовує одну й ту ж частоту звуку. Якщо потрібно використати інший звуковий тон, натискайте кнопки мінус (–) і плюс (+). В інтернеті часто зустрічається порада, що частоти між 150 Гц і 200 Гц є найбільш ефективними. Збільште гучність і натисніть кнопку «Відтворити».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися