Четвер, 20 Червня, 2024

Twitter (X) дозволив оголені дупи та інший дорослий контент

Одна з найбільших у світі соцмереж, X (Twitter), дозволила користувачам ділитися та розповсюджувати голий та сексуальний контент. Простіше кажучи, соцмережа дозволила публічно публікувати порно, за умови, що воно створене за згодою, позначено тегом для доросих та не знаходиться на помітному місці, наприклад, зображенні профілю чи банері.

Обліковий запис соцмережі @Safety написав у Твіттері : «Ми запустили політику щодо контенту для дорослих і контенту насильства, щоб уточнити наші Правила та забезпечити прозорість у застосуванні цих сфер. Ці правила замінюють нашу колишню політику щодо конфіденційних медіа та насильницьких висловлювань, але те, що ми запроваджуємо, не змінилося».

У минулому X прямо не забороняв порно. Соцмережа стала домом для деяких творців контенту для дорослих (NSFW) після запуску підписки Twitter Blue (тепер X Premium), оскільки творці могли заохочувати підписників платити за перегляд контенту, подібно до OnlyFans. Контент NSFW може стати ще однією формою доходу для X, чиї прибутки впали після поглинання Ілоном Маском.

Близько 13% публікацій на платформі у 2022 році містили контент для дорослих. Згідно зі звітом Reuters у 2022 році, який посилався на внутрішні документи компанії, відтоді контент для дорослих на X зріс, особливо через поширення на платформі порноботів.

Платформа вимагатиме від користувачів, які регулярно публікують контент NSFW, налаштувати свої профілі, щоб позначати зображення та відео, які вони публікують, як конфіденційний контент. Правила X застосовуються до всього контенту для дорослих, незалежно від того, створено воно штучним інтелектом, фотографіями чи анімацією.

За замовчуванням користувачі, які не досягли 18 років або не вказали дату свого народження, не можуть переглядати матеріали NSFW. Нові правила також забороняють контент, який пропагує експлуатацію, відсутність згоди, об’єктивізацію, сексуалізацію або нанесення шкоди неповнолітнім, а також непристойну поведінку.

X заявив у березні, що почне дозволяти спільнотам NSFW застосовувати позначку «Контент для дорослих», щоб запобігти автоматичному фільтруванню публікацій. Платформа також заявила, що почне приховувати лайки в профілях , що часто викривало облікові записи користувачів за те, що вони лайкали контент для дорослих.

Інші соціальні платформи зіткнулися з проблемами підтримки спільнот NSFW. Соцмережа Tumblr зокрема, заборонила контент для дорослих у 2018 році, щоб через кілька років знову дозволити деякі матеріали для дорослих. Причиною заборони контенту для дорослих в цій соцмережі стало видалення її додатку з App Store через публікації, що містили матеріали сексуального насильства над дітьми, і трафік швидко впав.

Тим часом платіжні системи, такі як Mastercard і Visa, припинили платежі на Pornhub і почали застосовувати заборони на інших платформах, що призвело до того, що Patreon , eBay і навіть OnlyFans запровадили суворіші правила щодо дозволеного контенту для дорослих.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися