Четвер, 13 Червня, 2024

Android почне нагадувати вам використовувати забуті додатки

Середній користувач встановлює близько 31 додаток на свій смартфон, але регулярно використовується лише 9-10 додатків. Google не подобається, що користувачі забувають про більшість інстальованих додатків. Android почне набридати юзерам запускати додатки, якими він давно не користувався.

Програма Google Play Store 41.2.21 може незабаром нагадати вам відкрити нові невідкриті програми, щоб уникнути безладу та заощадити місце. Нагадування з’явиться через 24 години після того, як програма залишиться невідкритою, з можливістю закрити або відкласти.

Сповіщення можна буде закрити, і ви зможете займатися своїми справами, не відкриваючи додаток. Однак ця функція надішле вам друге нагадування, якщо ви все ще не використовуєте програму. Якщо ви не відкриєте його вдруге, програма Google Play не надішле вам третє нагадування.

Функція нагадування продовжуватиме надсилати нагадування про інші щойно встановлені програми до максимальної кількості двох нагадувань на програму.

Ви зможете налаштувати сповіщення без звуку, дзвінком чи вібросигналом. Наразі функція все ще знаходиться в бета-версії, і є ймовірність, що вона ніколи не стане офіційною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися