Vodafone запускає акцію «Лікар поруч» для дистанційних медконсультацій

Акція «Лікар поруч» триватиме до 30 червня 2020 року

Vodafone оголошує про старт акції «Лікар поруч», яка дозволяє клієнтам компанії отримувати професійні медичні консультації дистанційно, не виходячи з дому.

Від сьогодні у клієнтів Vodafone з’явилася можливість дзвонити за коротким номером 773 або звертатися на спеціальну сторінку vodafone.ua/773, щоб отримати консультацію професійного лікаря. Це стало можливим завдяки співпраці оператора з медичними платформами Telemed24.ua та Botkin.pro.

Дзвінок або інтернет-звернення приймає оператор спеціалізованого call-центру, який визначає потребу абонента й організовує для нього безкоштовну консультацію з лікарем на платформі Telemed24.ua в період карантину COVID19. Також є можливість отримати за спеціальною ціною (199 грн/30 хвилин) консультацію вузькопрофільного фахівця проекту Botkin.pro.

Акція «Лікар поруч» триватиме до 30 червня 2020 року. При використанні мобільного інтернету від Vodafone трафік з сайту vodafone.ua/773, а також із сайтів платформ Telemed24.ua і Botkin.pro не враховується Дзвінки на номер 773 тарифікуються залежно від тарифного плану клієнта. Обслуговування дзвінків проводить платформа Telemed24.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я