Середа, 19 Червня, 2024

У березні додаток Google Drive перестане працювати на комп’ютерах

Програма для зберігання даних у «хмарі» Google Drive перестане працювати на ПК та Mac. Вимкнення запланували на березень наступного 2018 року. Підтримку цього додатка Google завершить 11 грудня 2017 року, повідомила компанія у своєму блозі.

Google Drive

Користувачі, які продовжать користуватися програмою Drive, починаючи з жовтня будуть отримувати сповіщення про завершення її підтримки. Компанія також покаже одну з двох пропонованих альтернатив залежно від того, до якого класу відноситься споживач – індивідуальний чи бізнес-клієнт.

Для роботи зі своєю «хмарою» зараз Google пропонує два нових додатки. Перший – це Backup and Sync, який призначений для приватних користувачів та замінює, окрім Google Drive, ще Google Photos. За замовчуванням Backup and Sync запропонує 15 ГБ безплатного дискового простору. Додаткове місце буде доступно за абонентську плату. Обсяг у 100 ГБ обійдеться у $1,99 на місяць або $19,99 на рік. Простір в 1 ТБ можна отримати за $9,99 в місяць чи $99,99 на рік.

Корпоративні клієнти отримали Drive File Streamer. Він забезпечує наскрізну синхронізацію в реальному часі, завдяки чому не потрібно проводити спеціальні сеанси копіювання файлів. Хоча ці дві програми виконують одне завдання, вони пропонують дещо різні функції. Деталі можна дізнатися на офіційному сайті Google.

До речі, багато користувачів вибирають «хмарні» сховища для зберігання файлів, і є чимало таких, які використовують одночасно більше одного сервісу. Зберігання копій файлів у різних «хмарах» дозволяє ще більше убезпечити дані від втрати чи псування. Однак у цьому випадку виникають складнощі з копіюванням файлів до веб-сховищ.

Щоб не заплутатись у папках та сховищах, встановіть на комп’ютері програми-клієнти «хмарних» сервісів таким чином, щоб сховище меншого обсягу було підкаталогом сховища з більшим обсягом.

Скажімо, якщо використовуються Dropbox (наприклад, 8 ГБ) та Google Drive (15 ГБ), перемістіть файли Dropbox до теки з Drive. Для цього зайдіть у меню «Параметри», у вкладці «Акаунт» виберіть пункт «перемістити» та вкажіть шлях до папки, де знаходиться Google Drive. Тепер після синхронізації файли Dropbox будуть автоматично доступні в сервісі від Google.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися