Що таке «живі фотографії» у iPhone 6s

Багато сучасних телефонів мають функцію так званих «живих фото» – коли уривок відзнятого відео зберігається у вигляді анімованого файлу у форматі GIF. Разом з новим iPhone 6s «яблучна» компанія презентувала схожу функцію під назвою Live Photo. Її одразу стали називати плагіатом, але насправді вона працює дещо інакше, ніж традиційні GIF.

Live Photo – це комбінація звичайної фотографії та відеофайлу. У GIF, наприклад, статичні фотографії просто змінюють одна одну, створюючи ефект анімації.

При створенні «живої фотографії» на iPhone робиться звичайний 12-мегапіксельний знімок. При цьому за три секунди до фотографії та після неї смартфон ще записує відео. Загалом виходить 45 кадрів, які відтворюються зі швидкістю 15 кадрів на секунду. У пам’яті мобільника зберігатиметься окремо JPG-файл та відеоролик у форматі MOV.

Щоб «оживити» фотографію, необхідно використати на смартфоні жест 3D Touch. Тому переглянути їх можна лише на гаджетах з iOS 9, годинниках Apple Watches з прошивкою watchOS 2 та комп’ютерах Mac із системою OS X El Capitan.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я