Понеділок, 15 Липня, 2024

У депресії? Залиште лише один акаунт соцмережі

front-view-on-three-versions-of-woman-changing-from-moods-of-anger-joy-and-confusion

Чим більше соціальних медіа ви використовуєте, тим вищі шанси, що ви будете роздратованими або в депресії. Про це свідчить дослідження Центру медіа, технологій та здоров’я при Університеті Піттсбурга.

У дослідженні взяли участь понад 1700 молодих дорослих (міленіалів). Ті з них, хто використовував до 11 медіаплатформ, були втричі вразливішими до роздратування та депресії порівняно з тими, хто мав до двох акаунтів. Серед таких соцмереж учасники називали Facebook, YouTube, Twitter, Google Plus, Instagram, Snapchat, Reddit, Tumblr, Pinterest, Vine та LinkedIn.

Керівник дослідження Браян Прімак пояснив, що зв’язок не зовсім зрозумілий. Можливо, просто люди, які більш вразливі до депресії чи дратівливості, намагаються використовувати більше соцмереж. За його словами, так вони можуть шукати способів почуватися більш комфортно. Але, на його думку, соцмережі цілком можуть бути причиною депресії чи роздратування.

За даними аналітичного центру Pew Research Center, більше половини дорослих використовує більше однієї соцмережі. Facebook використовують майже 83% міленіалів, Instagram – майже 53%. Окрім цього, популярною серед молоді є платформа Snapchat. У середньому, за інформацією Global Web Index, міленіали користуються п’ятьма акаунтами.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися