Понеділок, 11 Грудня, 2023

У Facebook Messenger для Android додали нічну тему

У додатку Facebook Messenger користувачі можуть активувати темну тему. У стандартних налаштуваннях оформлення поки поміняти не можна – для активації потрібно використовувати незвичайний спосіб, про який ми розповімо нижче.

Темна тема з’явилася в месенджері після апдтейту від XDA Developers, і вона дійсно працює. Активується темне оформлення спеціальним емодзі – півмісяцем, який з’явився разом з паком емодзі зірок, землі, сонця та ін.

Щоб активувати темну тему, необхідно відправити комусь емодзі півмісяця, після чого перед користувачам з’явиться вікно з написом: «Ви виявили нічний режим! Ваші друзі можуть розблокувати його, відправивши вам емодзі місяця» і пропозицією активувати тему.

Розробники також попереджають, що тема на фінальному доопрацюванні і може бути доступною не на всіх смартфонах.

Зараз емодзі з’явилися в апдейті тільки для користувачів з Android-пристроями. Якщо ви оновили додаток, але у вас немає нових емодзі, потрібно закрити месенджер, видалити його зі списку недавніх додатків і знову запустити.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися