Неділя, 26 Травня, 2024

Винайдено «Електронний ґрунт»: прискорює зростання врожаю більш ніж на 50%

Дослідження, проведене Університетом Лінчепінгу представляє інноваційний підхід до вирощування без ґрунту, або гідропоніки. Воно  інтегрує електропровідний субстрату для вирощування, влучно названого «електронним ґрунтом» або eSoil.

Очолює це піонерське дослідження Елені Ставрініду, доцент лабораторії органічної електроніки Лінчепінгського університету та керівник групи Electronic Plants. Розробка eSoil знаменує значний прогрес у гідропоніці.

Цей субстрат є екологічно чистим, оскільки його отримують із целюлози та електропровідного полімеру під назвою PEDOT. Він також працює при низькій енергії, безпечну альтернативу попереднім методам, які покладалися на високу напругу та матеріали, що не піддаються біологічному розкладанню, такі як мінеральна вата.

Результати дослідження є помітними. Сіянці ячменю, які традиційно не вирощуються в гідропонних системах, показали збільшення росту на 50% протягом 15 днів, коли їх коріння стимулювали електричним шляхом за допомогою eSoil.

Це відкриття не тільки розширює діапазон культур, придатних для гідропонного вирощування, але також демонструє потенціал більш ефективного зростання з меншими ресурсами.

Ставрініду наголошує на необхідності пошуку нових методів сільського господарства, посилаючись на зростання населення планети та вплив зміни клімату.

Гідропоніка, яка характеризується безґрунтовим середовищем для вирощування, залежністю від води та поживних речовин і замкнутою системою, яка зберігає воду та поживні речовини, уже використовується для вирощування таких культур, як салат, трави та деякі овочі. Цей метод є особливо вигідним у районах з обмеженою орною площею або суворими екологічними умовами.

Хоча результати багатообіцяючі, Ставрініду визнає, що основні біологічні механізми ще не повністю вивчені.

Низьке споживання енергії та функції безпеки eSoil у поєднанні з перевагами гідропонного вирощування, включаючи ефективне використання простору завдяки вертикальному землеробству, представляють стійке рішення для зростаючих потреб у продуктах харчування.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися