Неділя, 16 Червня, 2024

У гаджетах на ОС Android TV виявили баг, який показував фотографії випадковим людям

Google тимчасово вимкнула опцію обміну фотографіями на пристроях з операційною системою Android TV. Причиною став баг, який дозволяв випадковим людям переглядати чужі фотографії.

Користувач Twitter з ніком Prashanth повідомив, що через додаток Google Home на своїй телеприставці Vu Android TV він побачив сотні чужих акаунтів, у яких він зміг переглядати завантажені фотографії. Про нову можливість він дізнався тоді, коли його телевізор почав показувати фото незнайомців як заставку.

Додаток Google Home дозволяє гаджетам під управлінням Android TV отримувати доступ до так званих «з’єднаних акаунтів». Вони дозволяють кільком людям, наприклад, чоловікові і дружині, дивитися фотографії з кількох облікових записів Google Photos на своєму телевізорі. Саме з таких «з’єднаних акаунтів» можна дивитися фотографії, решта фотоколекції була недоступна.

Спершу Prashanth подумав, що цей глюк стосується виключно такої приставки, як у нього, – Vu TV, оскільки його інша телеприставка Xiaomi Mi Box 3 не показувала чогось подібного. Однак представники Vu сказали, що проблема криється в додатку Google Home App, який починає збоїти на деяких гаджетах Android TV.

У Google перевірили наявність проблеми та повідомили, що тимчасово вимкнули можливість обміну фотографіями. Це стосується як віддаленої передачі через Google Assistant, так і перегляду з Google Photos на пристроях Android TV.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися