У Facebook Messenger з’явилась функція таємного листування

У додатку для обміну повідомленнями Messenger від Facebook з’явилася функція секретного листування, що отримала назву Secret Conversations, повідомляє GSMArena.

Зашифровані повідомлення можуть прочитати тільки учасники діалогу, листування буде недоступне ані самому сервісу Facebook, ані правоохоронцям чи спецслужбам. При цьому користувачі самі налаштовуватимуть таймер видалення повідомлень.

Facebook

Термін видалення повідомлень у Secret Conversations варіюється від 5 секунд до 24 годин. Прочитати зашифровані повідомлення може тільки один користувач на одному пристрої, після чого вони знищуються. Функція Secret Conversations не зберігає історію листування і не підтримує відтворення та передачу відео, GIF-анімації та більшість функцій, які доступні в Messenger. Однак користувачі можуть обмінюватися «наліпками» та зображеннями.

Опція доступна в новій версії месенджера від Facebook. Функцію секретного листування в Messenger необхідно кожного разу включати власноруч, на відміну від Snapchat, де вона ввімкнена за замовчуванням. Кнопка активації Secret Conversations розташована у верхньому правому куті вікна месенджера.

Сервіс працює на основі протоколу шифрування Signal, розробленого некомерційною організацією Open Whisper Systems.

Нагадаємо, що раніше Facebook анонсував спеціальну «полегшену» версію додатка Messenger для Android.