Субота, 20 Квітня, 2024

У Facebook Messenger з’явиться віртуальний помічник зі штучним інтелектом

Новий функціонал під назвою M буде доступний у розмовах Facebook Messenger і зможе пропонувати допомогу користувачеві. Зокрема, помічник зможе відправляти стікери від імені користувача, а також викликати таксі, пише nv.ua.

Серед інших функцій M – можливість обмінюватися інформацією про місцезнаходження під час розмови, виставлення рахунків за допомогою Messenger, проведення опитувань серед учасників групового чату.

«Додаток M спирається на методи машинного навчання штучного інтелекту. Це передбачає відповідні дії, щоб допомогти керувати розмовами або допомогти досягти цілей. Щоб випробувати M, досить просто спілкуватися з одним або групою, як зазвичай», – підкреслюють розробники програми.

Нова функціональність уже доступна власникам пристроїв під управлінням операційних систем iOS і Android, але поки тільки в США.

«M запускається сьогодні для всіх версій Android в США і в кінцевому підсумку прийде в інші країни. Але це тільки початок для M. Ми очікуємо побачити, що помічник буде вчитися все більше і більше і прийде до кожного з мільярда користувачів Messenger. Чим більше ви спілкуєтеся, тим краще M зможе вам допомогти», – додають у Facebook.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися