Середа, 24 Липня, 2024

Як Vodafone підготувався до київського напівмарафону

У Києві 9 квітня відбудеться одна з наймасовіших спортивних подій року – Nova Poshta Kyiv Half Marathon. У забігах візьмуть участь понад 10 тисяч спортсменів та аматорів, яких прийдуть підтримати ще більша кількість уболівальників. Поблизу центрального майданчика марафону – на Контрактовій площі та прилеглих вулицях – очікується велике скупчення вболівальників та спортсменів.

Абоненти Vodafone, які беруть участь у події, зможуть ділитися своїми успіхами та емоціями в соціальних мережах, знаходити один одного серед тисяч учасників заходу та не витрачати час на пошуки зв’язку. Адже з огляду на стрімке збільшення навантаження на мережу протягом дня Vodafone проводить певні заходи для того, щоб забезпечити стабільну роботу мобільного інтернету і голосових послуг для учасників марафону.

Інженери компанії розширили ємності 3G- і 2G-мережі в цьому районі та оптимізували роботу всіх прилеглих стільників, змінивши параметри мережі для роботи в режимі масових заходів. Більше того, фахівці компанії задіють пересувну базову станцію. Це дозволить розширити ємність мережі в зоні старту і фінішу в 5 разів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися