У GFXBench засвітилася захищена версія планшета Galaxy Tab Active 2

Оригінальний Tab Active показали ще у 2014 році. Апарат отримав специфікації початкового рівня, а його корпус виявився захищеним від води, пилу та ударів.

У базі даних популярного тестера GFXBench з’явилися результати тестування версії планшета Samsung Galaxy Tab Active 2 у захищеному корпусі.

Galaxy Tab Active 2. Дизайн

Варто, мабуть, нагадати про те, що оригінальний Tab Active показали ще у 2014 році. Апарат отримав специфікації початкового рівня, а його корпус виявився захищеним від води, пилу та ударів.

За різними даними, майбутня новинка вийде в декількох версіях з індексами SM-T390 і SM-T395. Імовірно, перша із зазначених отримає підтримку Wi-Fi, а друга – LTE і Wi-Fi.

Спочатку планшет з’явиться в Європі і Латинській Америці з цінником у межах 600 доларів, а потім розійдеться іншими регіонами.

Galaxy Tab Active 2. Характеристики

Щодо специфікацій, на даний час відомо про 8-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 800х1280 точок, а також дві камери – 8 Мп і 5 Мп. Як апаратна платформа «під капотом» – 8-ядерний Samsung Exynos 7870 + 3 ГБ оперативної і 16 ГБ вбудованої пам’яті.

Працювати новинка буде під управлінням Android 7.1.1.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я