У Google Chrome для Windows з’явився вбудований антивірус

Захистити користувачів від таких вбудованих на веб-ресурсах шкідливих компонентів повинен саме інструмент Chrome Cleanup.

Google разом з виробником антивірусів – компанією ESET – зробили найпопулярніший веб-браузер світу більш захищеним. Вони вбудували в нього власний антивірус. Це рішення повинне вберегти користувачів Chrome від шкідливого програмного забезпечення і кібератак.

Розробники говорять, що сучасні кібератаки стають усе складнішими, через що їх важко розпізнати. Тому навіть відвідування безпечного, на перший погляд, сайту може призвести до зараження комп’ютера і прикрих наслідків. Захистити користувачів від таких вбудованих на веб-ресурсах шкідливих компонентів повинен саме інструмент Chrome Cleanup.

Нове рішення розпізнає потенційні загрози й попереджає користувача про їхнє виявлення. Воно працює у фоновому режимі та стежить за небезпечним софтом. У разі виявлення такого утиліта проінформує користувача та покаже процес очищення.

Chrome зараз є монополістом серед засобів перегляду інтернету на ПК. За статистикою компанії Net Applications, його частка у світовому масштабі за підсумками вересня нинішнього року склала 59,6 %. Хоча ще в липні 2015 року частка інтернет-браузера Internet Explorer становила 53,13%, а Chrome – 27,82%. Експерти пояснюють це тим, що розробники веб-додатків не тестують свої продукти на браузерах з низькою часткою ринку. Це призводить до появи помилок, і клієнти звертаються до браузерів, на яких все працює, – виходить своєрідне замкнене коло.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я