Понеділок, 15 Липня, 2024

Vodafone надає знижку 20% для нових абонентів

Vodafone сім'я користувачі смартфон

З нагоди дня великого розпродажу Vodafone Україна запропонував новим абонентам тарифів Vodafone Red XS або Vodafone Red S заощадити на зв’язку. Протягом трьох місяців вони зможуть витрачати на 20% менше. Для цього необхідно виконати два кроки:

1) у період з 21 по 25 листопада 2016 року включно придбати і активувати стартовий пакет з тарифом Vodafone Red XS або Vodafone Red S;

2) у день «Чорної п’ятниці», 25 листопада, з 00.00 до 23.59 відправити SMS-повідомлення будь-якого змісту на короткий номер, який буде опубліковано на сайті в цей день у розділі www.vodafone.ua/uk/blackfriday.

Усі абоненти, які пройшли ці два кроки, отримають SMS-підтвердження про успішну участь в акції і зможуть користуватися протягом 3-х місяців знижкою у 20% на послуги зв’язку. Знижка діятиме як на щомісячний, так і на щоденний платіж за пакет послуг. Оскільки в тарифах Vodafone Red перший місяць користування послугами вже включено, знижка буде нараховуватися протягом трьох місяців, починаючи з другого місяця користування послугами. Детальна інформація про акцію доступна на сайті оператора в розділі www.vodafone.ua/uk/blackfriday.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися