У Google Диск з’явилося обмеження на кількість файлів

Новина про ліміт кількості файлів почала поширюватися після того, як у понеділок користувач Reddit опублікував тему, в якій повідомляється, що Google наклав обмеження без попереднього попередження.

Навіть якщо ваш акаунт Google Drive бадьоро рапортує про гігабайти вільного місця, це відтепер не означає, що ви можете записати нові файли. У сервісі Google Диск з’явилося обмеження на кількість файлів в акаунті. Google про це не попереджав: користувачі дізналися про ліміт на власному досвіді, коли не змогли записати чергові файли в «хмару».

Новина про ліміт кількості файлів почала поширюватися після того, як у понеділок користувач Reddit опублікував тему, в якій повідомляється, що Google наклав обмеження без попереднього попередження. Користувач Reddit сказав, що люди почали отримувати сповіщення про помилку завантаження приблизно 14 лютого для будь-яких дій, включаючи створення нової порожньої папки.

Тепер є ліміт у 5 мільйонів елементів на Диску.

«Щоб підтримувати високу продуктивність і надійність, окремі користувачі можуть мати лише 5 мільйонів створених елементів на своєму Диску Google», — сказав представник Google Workspace виданню CNET. Далі речник сказав, що ця зміна стосується лише невеликої кількості користувачів, і рекомендував видалити деякі файли.

Для тих, хто має велику кількість файлів, раптова пропозиція видалити мільйони елементів є серйозною незручністю, як зазначено у звіті, створеному в системі відстеження проблем Google. Один користувач у Великій Британії сказав, що ця зміна критично вдарила по їхньому бізнесу у галузі охорони здоров’я тварин. Це спричинило серйозні перешкоди для «десятків тисяч користувачів на практиці та їх щоденної роботи».

Інші дивуються, чому, якщо існує жорстке обмеження, Google не надав жодних вказівок. Розгортання цієї зміни також проходить з проблемами, оскільки деякі користувачі кажуть, що навіть з 1 мільйоном елементів вони не можуть створити нову папку.

Для багатьох користувачів і компаній зберігання файлів онлайн часто зручніше, ніж локальне зберігання. За даними Markets and Markets, у 2022 році загальний ринок хмарних сховищ оцінювався в 78,6 мільярда доларів.

Люди можуть оновити свій обліковий запис Google One, сервіс, який містить Gmail, Диск, YouTube та інші, щоб отримати додатковий обсяг пам’яті. Це сховище може досягати 30 ТБ. Google One конкурує з Microsoft OneDrive, Dropbox, Amazon Cloud Drive і Box. Звичайно, Google One краще інтегрується з додатками Google Workspace, такими як Документи та Таблиці.

Деякі конкуренти Google One також мають обмеження щодо кількості файлів. OneDrive для бізнесу має обмеження в 50 000 елементів на папку. Але невідомо, чи має Microsoft обмеження на загальну кількість елементів. Dropbox, з іншого боку, каже, що обмежень немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я