Понеділок, 20 Травня, 2024

Schneider Electric представляє TradeOff інструмент та аналітичне дослідження: як DCIM вирішує проблеми гібридного управління ІТ

DCIM калькулятор моніторингу вартості розподілення IT технологій аргументує дане дослідження та надає просту структуру, яка допомагає користувачам запускати сценарії «Що, якщо?» та кількісно оцінювати ROI/окупність впровадження програмного забезпечення із моніторингу та керування.

Shot of a young businesswoman using a digital tablet during a late night in a modern office

Schneider Electric, світовий лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації, представляє Аналітичне дослідження 281, «Як сучасний DCIM вирішує проблеми управління ІТ в розподілених гібридних ІТ-середовищах» і запускає калькулятор моніторингу вартості TradeOff Tool, обидва доступні для негайного використання. У новому дослідженні зосереджено увагу на програмному забезпеченні управління інфраструктурою центрів обробки даних (DCIM) і детально розглядається роль керівника інформаційних технологій, яка швидко трансформується, оскільки ІТ-технології займають центральне місце за останні кілька років. Документ доводить, як успіх ІТ-директора в кінцевому підсумку ґрунтується на міцній основі підтримки надійних, безпечних і стабільних ІТ-операцій. У середовищі високорозподілених гібридних ІТ цю мету стає ще важче досягнути.

 

“Бізнес-вимоги змушують ІТ-директорів створювати гібридні моделі центру обробки даних і архітектури ІТ-портфоліо, розміщуючи ІТ-потужності на об’єктах комерційних ЦОД та нарощуючи потужності на локальній межі – іноді значною мірою” говорить Патрік Донован, старший науковий аналітик Дослідницького центру управління енергією Schneider Electric.

Можливість «компромісу» між різними сценаріями DCIM за допомогою нового калькулятора
Нові TradeOff інструменти Schneider Electric, the DCIM Monitoring Value Calculator for Distributed IT, що розглядаються у даному аналітичному дослідженні, надають користувачеві вхідні дані та регульовані припущення для виконання сценаріїв «Що, якщо?», щоб побачити рентабельність інвестицій/окупність програмного забезпечення моніторингу. Він враховує такі фактори, як час простою, кількість персоналу, рівень безпеки та екологічні інциденти, а також грошовий потік.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися