У Google Play з’явився «Безплатний додаток тижня»

У Google останнім часом почали активніше працювати над Google Play. Компанія нещодавно ввела попередню модерацію додатків, створила розділ «Для всієї сім’ї». А тепер у маркеті з’явився «Безплатний додаток тижня» – популярний на інших майданчиках формат, яким раніше в Google нехтували, пише The Next Web.

Зараз безоплатний додаток тижня доступний у вигляді окремого банера для обмеженої кількості регіонів, знайти його можна в розділі «Для всієї сім’ї». Цього тижня за такими умовами віддають програму Daniel Tiger Grr-ific Feelings для дітей віком від 2 до 5 років, звичайна вартість якого становить $3.

Важливим у появі безплатної програми тижня є не сам факт просування платних програм, а те, що це перший випадок, коли в Google Play додаток став безоплатним обмежений термін. Відповідно до політики компанії, будь-яка платна програма або гра може змінювати свою вартість, але якщо вона одного разу стала безоплатною, знову встановити на неї цінник не вийде. Google тимчасово вирішила цю проблему, створивши універсальний промокод для програми.