У Google Play запустять відеорекламу

Додатково Google також показала два нових типи реклами з винагородою, які найближчими місяцями стануть доступні розробникам AdMob

У магазині додатків Google з’явиться додатковий спосіб просування програм. Планується, що він допоможе розробникам збільшити аудиторію своїх продуктів та підвищити дохід від них. Це відеореклама, яку транслюватимуть на сторінках Google Play.

У найближчі місяці Google випустить бета-версію відеоформату реклами. Крім того, розробникам стане доступний пошук нових гравців з допомогою схожих аудиторій. Схожі аудиторії будуть доступні для окремих рекламодавців починаючи з травня.

Додатково Google також показала два нових типи реклами з винагородою, які найближчими місяцями стануть доступні розробникам AdMob. Це оголошення з функцією гри і відео з можливістю вибору. На думку Google, завдяки новим форматам розробники зможуть монетизувати програми і показувати гравцям рекламу, не перериваючи ігровий процес. Користувачі за гру в таку інтерактивну рекламу можуть отримувати різноманітні бонуси, додаткові життя чи ігрову валюту.