Середа, 24 Липня, 2024

Як дізнатися, чи працюватиме телефон під час мандрівки

Під час зарубіжних поїздок досить часто можна залишитися без зв’язку, бо виявиться, що ваш телефон несумісний із мережами місцевих операторів. Звісно, можна терміново купити якийсь гаджет на місцевому ринку, але набагато спокійніше буде вивчити питання ще до вильоту та за потреби змінити свій гаджет ще вдома. І таке дослідження можна провести в кілька кліків.

З’ясувати, чи працюватиме ваш мобільник в іншій державі, можна за допомогою сервісу WillMyPhoneWork. Це сайт з простим інтерфейсом, у якому необхідно зі списку вибрати модель свого гаджета, країну поїздки та мобільного оператора, яким ви плануєте там користуватися.

По завершенні натисніть кнопку Search, і система проаналізує підтримувані вашим телефоном і оператором технології. Результати вона покаже у простому вигляді з трьома типами мереж 2G Network, 3G Network та 4G LTE Network. Якщо ваш мобільник працює у якійсь із них і її підтримує оператор – навпроти буде зелена позначка. Інакше – червоний хрест.

Наприклад, з телефоном Fly Era Nano 6 при користуванні послугами австрійського оператора A1 Austria буде доступний швидкісний інтернет по UMTS (3G). А поїздка з цим же апаратом до Китаю та вибір оператора China Mobile залишить вас лише з голосовим зв’язком 2G та повільним інтернетом EDGE.

 

Якщо вашої моделі телефона, потрібної країни чи оператора не виявиться у списку, їх можна додати, надіславши листа розробникам сайту.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися